Nabídka truhlářské výroby

  • výrobu nábytku na míru (vestavěné skříně, kuchyně, obývací stěny aj.)
  • eurookna
  • dveře a vrata
  • schody
  • dřevěné brikety za 320 Kč/m³
  • dřevěné přepravní bedny

nábytek z masivu

Dvěře, vrata, schodiště Hoblinka Uherský Ostroh

Hledáte firmu, která dodá a namontuje kvalitní dveře či vrata? Pak neváhejte kontaktovat truhlářství a stolařství Hoblinka z Uherského Ostrohu, u nás najdete dveře interiérové, vstupní, garážové i balkonové včetně doplňků za přijatelné ceny.

Vstupní dveře

Rámová konstrukce - jedná se o klasickou konstrukci dveří z eurohranolů stejně jako u eurooken nebo i masívu, kdy můžete vybírat z několika druhů dřevin. Dveřní křídlo je tvořeno rámem, který může být členěn příčkami dle vlastního návrhu zákazníka. Do tohoto rámu dveřního křídla jsou vsazeny výplně – tzv. PUR DESKY, které mohou být buď hladké nebo profilované. Další možností je osazení rámu skleněnými výplněmi v různých provedeních – ornamentní, vitráže, pískování atd.

Sendvičová konstrukce - tato konstrukce vychází z požadavku především po hladkých dveřích. Dveřní křídlo je tvořeno vícevrstvými lepenými hranoly, které jsou kryty vrstvami překližky a vrchní dýhou nebo masivem. Uvnitř křídla je PU pěna s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Dveřní křídlo může být dle požadavků zákazníka s ohledem na výrobní možnosti zdobeno nalepenými lištami nebo v něm mohou být vyříznuty otvory, do kterých se vloží izolační sklo..

Interiérové dveře

Vyrábíme a dodáváme interiérové dveře z masívu dle zvolené dřeviny zákazníkem od smrku, borovice až po ušlechtilé dřeviny např. dub, jasan, javor, popř. podýhované dveřní laťovky buk, dub, jasan, javor nebo bříza. Přirozenou krásu ušlechtilých dřevin umocňuje kvalitní povrchová úprava v jakémkoliv barevném tónu, který můžeme doladit dle požadavků zákazníka.

Ke všem námi vyráběným dveřím dodáváme a montujeme klasické nebo obložkové zárubně dle libovolné šíře zdiva. Na přání můžeme s ohledem na výrobní možnosti vyrobit typ dveří dle vlastního návrhu zákazníka.

Balkonové a posuvné dveře

Balkonové a posuvné dveře tzv. francouzské okna jsou vhodným řešením většiny staveb, kdy jejich majitel preferuje otevřený prostor, více světla a možnost rozšířit komunikační zónu vlastního bydlení. Vzhledem k tomu, že se jedná o stejné konstrukční prvky, splňují také tyto sestavy veškeré stavebně technické požadavky.

Křídlová nebo sekční garážová vrata

Křídlová nebo sekční garážová vrata už nemusí vypadat jinak než Vaše okna nebo dveře. Nabízíme kompletní realizaci oken, dveří i garážových vrat ze stejného materiálu ve stejném barevném i typovém provedení. Komfortní otevírání/zavírání pomocí dálkového ovládání spolu s kvalitním kováním a dostatečně silným pohonem zaručuje vysokou životnost celého systému.